Ribbon


KAMPIOENSCHAPS CLUBMATCH NIPPON INU, 22 september 2019
KC de Kempen, Kervel 3, 5667 KN Geldrop

Met (dubbel) CAC en titel "Clubwinnaar 2019"

Dubbel CAC
Op deze clubmatch zal het CAC vergeven worden, en zelfs dubbel tellen als er minimaal 20 inschrijvingen zijn per ras waarvan 16 inschrijvingen daadwerkelijk aanwezig zijn. (puppy- en babyklasse niet meegerekend)

Ook zal de titel "NIPPON INU CLUBWINNAAR 2019" vergeven gaan worden aan elke Beste van het Ras. Tevens is de hond dan gekwalificeerd voor de Hond van het Jaar Show 2019, die begin 2020 gehouden zal worden, mits de hond in het bezit is van een Nederlandse eigenaar.

> VlagNL De inschrijving is gesloten

Engelse vlag Entry is closed

Als u uw hond ingeschreven heeft kunt u GRATIS gebruik maken van enkele activiteiten!

Inschrijfgeld
Voor leden:
Jongste puppyklasse en Puppyklasse: € 20,00
Overige klassen: € 32,50 voor de eerste hond, € 30,00 voor elke volgende hond
Koppelkasse en Fokkerijklasse: 2,50

Voor niet-leden:
Jongste puppyklasse en Puppyklasse: € 22,50.
Overige klassen: € 35,00 voor de eerste hond, € 32,50 voor elke volgende hond
Koppelkasse en Fokkerijklasse: € 5,00.

Keurmeesters
Hierbij stellen wij de gevraagde keurmeesters aan u voor:

Nedim Janice Wilma Roem
Hr. Nedim Šuta (BA)
Akita, American Akita, Kishu
Mw. Janice Bannister (UK)
Shiba
Mw. Wilma Roem (NL)
Shikoku

 











Vanwege het onverwacht grote aantal inschrijvingen onder keurmeester Hr. Nedim Suta, is het aantal te keuren honden boven het toegestane maximum gekomen.
Hierdoor waren wij genoodzaakt om de Shikoku onder een andere keurmeester onder te brengen.
De Shikoku zal gekeurd worden door Mw. Wilma Roem (NL).

Heeft u nog nooit deelgenomen aan een tentoonstelling en wilt u weten hoe het in zijn werk gaat, lees dan eerst: Voor het eerst naar een tentoonstelling.

Keuringen
Aanvang keuringen: 10.00 uur.
Onze KCM is een outdoor show, dus houd de weersomstandigheden in acht. Er staan een aantal tenten voor beschutting en er is ook mogelijkheid om uw eigen tentje op te zetten. 

Erekeuringen
Er zullen erekeuringen plaatsvinden voor beste baby-, beste puppy-, beste veteraan-, beste koppel- en beste fokkerijgroep in show en BEST IN SHOW 2019.

Tijdens de erekeuringen worden ook de Koppelklasse en de Fokkerijklasse gekeurd.
Koppelklasse: Reu en teef van hetzelfde ras, van dezelfde eigenaar
Fokkerijklasse: 3 tot 5 honden van hetzelfde ras, gefokt door dezelfde fokker, maar niet persé in eigendom van de fokker
Alleen honden die in een van de andere klasses zijn ingeschreven, kunnen hier aan deelnemen.

Prijzen en aandenkens
U krijgt op deze dag een keurverslag met bevindingen van de keurmeester en er zijn prachtige linten en bekers te winnen.
Lisanne Bakker zal de honden in en naast de ring fotografen. Alle winnaars (BOB, BOS, Beste (jongste) pup - Veteraan - Koppel - Fokkersgroep in Show en Best in Show) zullen een gratis foto ontvangen.
De Best in Show winnaar mag bij Jeeps and Dogs een prachtige DWAM halsband naar keuze uitzoeken! (waarde ± 70 euro!)

 Podium klein

Niet vergeten
Op de locatie is geen benching aanwezig. Wij raden u aan zelf een bench mee te nemen voor de rust van uw hond. 
De show zal gehouden worden op een buitenlocatie. Houdt u rekening met de weersomstandigheden? De organisatie zal ook schuilmogelijkheden (voor zon of regen) bieden. U mag ook zelf tentjes of parasols opzetten. Vergeet u ook niet een drinkbak mee te nemen, en eventueel wat lekkers voor uw hond.

Standhouders
De standhouders zijn:
Clubwinkel Nippon InuHandelsonderneming de Graaff, Shibaboek, Nutro, Jeeps and Dogs

Vragen?
Heeft u vragen en/of wenst u meer informatie over dit evenement?
Aarzel dan niet en mail uw vraag naar Irma Jansen
U kunt ook bellen naar: 0031-(0)85-7732101 / 0031-(0)610397898

Wij hopen op uw sportieve deelname om er een geslaagd evenement van te maken.

Dit evenement wordt gesponsord door NUTRO en Jeeps and Dogs
Nutro