Totaal aantal inschrijvingen / Total entries: 62

Keurmeester / Judge: E. Häkkinen (FI)
Akita: 12
Shiba: 37
Shikoku: 3
Niet erkende kleuren/vachten / Not recognized colors/coats: 4

Keurmeester / Judge: A. Wijnsouw
American Akita: 6

BEST IN SHOW (E. Häkkinen)

SHIBA
CIB Multi Ch. SHIZEN NO TAMASHII DAIKOKU BASHIRA, JW’16,EurSgr’19
V: Ebizou go Chisugsou
M: Kimi ni Sachi Are go Kuroakasou
Eig: R. Rijkhoff

BEST IN SHOW Jongste Puppy/Baby

AMERICAN AKITA
PINK REBEL BIG BANG HERE I AM

V: Ølenskjold’s Lucky Chucky
M: Bearows Sweet Surprise
Eig: K. Oorthuis

BEST IN SHOW Puppy

AKITA
SHOUTA GO TOKIMITSU
V: Tora Toshio Go Di Casa Saporito
M: Ichibanswazuka Go
Eig: D. Van Brantegem

BEST IN SHOW Veteraan/Veteran

SHIBA
Multi Ch. KURONJA UV'15 VZH/BH'16 VWW'18 NVK VW'18 EurvetSgr'19 BundesvetSgr'19 BundesSgr'19
V: We-sedso Masamune Keiji
M: Jorishiro Do-Kuroi-San
Eig: Z.N. Burgwal


Volledige uitslagen / Complete results:

Akita reuen/males

Puppyklasse/ Puppy class

No.1 
Hiromitsu Shinju Ryuuhou Go, Eig: G. Pottie




Jeugdklasse / Youth class


No. 2 -  Beste reu / Best male 4
Taiho Go Tamashi Ken, Eig: P. Johnson & D. Borisov



No. 1 - Beste reu / Best male 3
Kaisemanu of Shinju Koyansan, Eig: M.M.G. Dorsens




Openklasse / Open class

No. 2 - Beste reu / Best male 2
Emi Kyū Hisao of Chiyoko Kensha, Eig: N.N.J. Roijen




No. 1 - BESTE REU / BEST MALE - BOB - Res. BEST IN SHOW
Raigorou Go Kireina Takara
V: Kenryuu Homare Go Sakashita Funakisou
M: Sachi Go Sakura No Sono
Eig: E. Platteau


No. 3 
Raihomaru go Kireina Takara, Eig: N.Casey & A. Rupp



No.4
Q-Reioumaru Go Kireina Takara, Eig: M. Ludwig




Akita teven/females

Puppyklasse / Puppy class

No 1. - BOB PUPPY - BEST IN SHOW PUPPY
Shouta go Tokimitsu
V: Tora Toshio Go Di Casa Saporito
M: Ichibanswazuka Go
Eig: D. Van Brantegem




Openklasse / Open class

No. 3 - Beste teef / Best female 3
Togarashi Yuusha Go Go, Eig: W. Jansen-Bodde


No. 4 - Beste teef / Best female 4
Kinuyo Go Kurenai no Kaze, Eig: M.F.G. Maassen



No. 2 - Beste teef / Best Female 2
BeniKasumi go Kinu Hana Ken, Eig: N.Casey & A. Rupp


No. 1 - BESTE TEEF / BEST FEMALE
Orico go Kiyama

V: Kaiyou Go Shun'You Kensha
M: Geisha Kiriki Sama Go KiYama
Eig: N. Casey & A. Rupp


American Akita reuen/males

Jongste puppyklasse / Baby class

No. 1 - BOB BABY - BEST IN SHOW BABY
Pink Rebel Big Bang Here I Am

V: Ølenskjold’s Lucky Chucky
M: Bearows Sweet Surprise
Eig: K. Oorthuis




Jeugdklasse / Youth class

No. 1 - BESTE REU / BEST MALE
Remember Me del Casa di Coniglio
V: Stecal's Remember My Name
M: Pure Platinum Del Casa Di Coniglio
Eig: Chr. Verbeeke


American Akita teven/females

Jeugdklasse / Youth class

No. 1 - BESTE TEEF / BEST FEMALE - BOB
Royal by Blood del Casa di Coniglio
V: Stecal's Remember My Name
M: Pure Platinum Del Casa Di Coniglio
Eig: Chr. Verbeeke




Openklasse / Open class

No. 3 - Beste teef / Best female 4
American Triumpf Pretty Little Liars, Eig: I. Voorspoels


No. 1  - Beste teef / Best female 2
Dynamic Force Romance In The DarQ, Eig: L. Huls


No. 2  - Beste teef / Best female 3
No Divas Call Me Madam, Eig: L. Huls




Shiba reuen/males

Jongste puppyklasse / Baby class

No. 1
Mara-shimas no Arashi, Eig: S.N. Dun-Kommers




Puppyklasse / Puppy class

No. 3
Naoko Astra Aphrodyte, Eig: M. Kreutz


No. 2
Kokuryuumaru Go Shikoku Suehiroan, D. Shonin


No. 1 - BOB PUPPY
Isamu No Ranshuu Go O Wata Tsu Mi, Eig: J.N.M. Smit





Openklasse / Open class

Brownie Go Kazumisou, Eig: J. Wilbers



Inishie No Fukiarashi Go Bangachiisou, Eig: W. Kusters


No. 3. Beste reu / Best male 3
Inishie no Ranshuu go Bangaichisou, Eig: A. van den Akker-Velduijzen & W. van der Meer





Beniaka de L'Hilarite, Eig: F. Engelhardt




Shizen no Tamashii Atarashii Yuujou, Eig: C.A. van Boxmeer-Aben



No. 2 - Beste reu / Best male 2
Shizen no Tamashii Fudou Myouou, Eig: Eig: C.A. van Boxmeer-Aben



Dar Chingiza let's do some Hocus Pokus, Eig: H. Staub



No. 1 - BESTE REU / BEST MALE
Shizen no Tamashii Getsuga Tenshou
V: Magic Touch Incipita Vita
M: Kimi ni Sachi Are go Kuroakasou
Eig: R. Strijkert & R. Kouwenhoven



Jaklho You’re My Spirit, K.M. de groot-Kooy & A.J de Groot





Fumio of Sunrise Inu, Eig: A. Prodanovic & P. Vivenzi Buffoli



No. 4 Beste reu / Best male 4
Ginjiro of Sunrise Inu, Eig: D. Doncheva




Ai-We-Sed-So On Jutsuki Shadow No, Eig: E.N. Breedveld

**************

Chikamasa V. Xirana Kensha, Eig: M. Lam




Veteranenklasse / Veteran class

No. 1
Ghayukie’s Amorae Ichirou, Eig: N. Van den Cruyce



Shiba teven/females

Jongste puppyklasse / Baby class

No. 1 - BOB BABY
Shizen no Tamashii Hoshi no Koe, Eig: R. Rijkhoff





Puppyklasse / Puppy class

No. 1
Naomi no Sumiko go O Wata Tsu MiJ. van den Akker



No. 2
Unmei Chiisana Kitsune, Eig: A. Prodanovic & P. Vivenzi Buffoli





Jeugdklasse / Youth class

No. 2
Jiyuna Seishin Asahi, Eig: J. Brakshoofden



No. 3
Oujyurei Kyouka, Eig: D. Shonin



No. 1 - Beste teef / Best female 2
Jaklho Someday One Day, Eig: K.M. de groot-Kooy & A.J de Groot





Openklasse / Open class

Shizen no Tamashii Guren no Hana EurJugSgr'19 DE.Jug.Ch.'19, Eig: Z.N. Burgwal



Emi Matsumi Go Shibakira, Eig: L. Klumper



No. 3
Terra Astreya Kumikosayuri, Eig: A. van den Akker-Veldhuijzen




No. 4
On’nanoko No Kiseki Go O Wata Tsu Mi, Eig: J.N.M. Smit




Ryo No Suzu Go Narmenak, Eig: S. Vangoidsenhoven & N. Verdoodt



Aka Yoku van Wankytan, Eig: P. Polling



Benii Ken's Izuko, Eig: H. Staub



Kira Kamiko Go Shibakira, Eig: M. Katayama-Klaassen



No. 2 - Beste teef / Best female 3
Shizen no Tamashii Eiyuu no Akashi, Eig: R. Vugs




No. 1 - BESTE TEEF / BEST FEMALE - BOB - BEST IN SHOW
CIB Multi Ch. SHIZEN NO TAMASHII DAIKOKU BASHIRA, JW’16, EurSgr’19
V: Ebizou go Chisugsou
M: Kimi ni Sachi Are go Kuroakasou
Eig: R. Rijkhoff



Fumiko Sayuri Go Hi No Arashi, Eig: G. Vartelova




Veteranenklasse / Veteran class

No. 1 - BOB Veteraan - BEST IN SHOW VETERAAN
Multi Ch. Kuronja UV'15 VZH/BH'16 VWW'18 NVK VW'18 EurvetSgr'19 BundesvetSgr'19 BundesSgr'19
V: We-sedso Masamune Keiji
M: Jorishiro Do-Kuroi-San
Eig: Z.N. Burgwal



No. 2
Jinzu Shusho go Kuroakasou, Eig: R. Rijkhoff


 


Shikoku reuen/males

Openklasse / Open class

No. 1 - BESTE REU / BEST MALE - BOB
Sendai Einoshu Shku
V: Royal Nippon Akitos Ichiban Shku
M: Izumo No Riko Go Izumo Hinosou
Eig: K. Mooleman


No. 2 - Beste reu / Best male 2
Kenichi Kinchairo Atae Natsumisou, Eig: H.A.J. ten Thije-Pos



Shikoku teven/females

Puppyklasse / Puppy class

No. 1 - BESTE PUPPY
Sayuri Birei Natsumisou, Eig: F. Wiggers


Niet erkende kleuren/vachten / Not recognized colors/coats

Shiba reu 7 maanden / Shiba males 4 months

No. 1 LEUKSTE IN SHOW
Merlin Mitsuko of the Potala Palace
V: Shizen no Tamashii Daido Shoi
M: Kiyomi of the Potala Palace
Eig: R. Strijkert & R. Kouwenhoven




Shiba teef 4 maanden /Shiba female 4 months

No. 3
Buttercream go Kazumisou, Eig: M.J. Duinkerke




Shiba teef 2 jaar / Shiba female 2 years

No. 4
Naomi Astra Aphrodite, Eig: T. van den Berg




Akita teef 20 maanden / Akita female 20 months

No. 2
Dain' Go Kodaira of Chiyoko Kensha, Eig: B. Ruhrup & M. v.d. Waal