Wat hebben de honden weer genoten op de renbaan van Rhedense windhonden renvereniging SWIFT!
Dit zijn de tijden die de krulstaarten gelopen hebben.

De snelste van de dag was Rika van Chantal Raaijmakers.
Rika Snelste vd Dag

     325 meter Tijd 1ste run (sec) Tijd 2de run Beste tijd Plaatsing
Kampioen Shiba 1 Emi - L. Klumper 32.43 36.96 32.43   
  2 Mitsuko - R. Rijkhoff 31.19 30.53 30.53   2
  3 Yuki - R. Snoei 30.12 31.25  30.12   1
  4 Ebizou - A. Seppenwoolde 32.10 31.35 31.35  3
    325 meter        
Gevord. > 15 mnd Shiba 5 Rika - C.M. Raaijmakers 28.59 28.28  28.28  1
  6 K├┤gen - Z.N. Burgwal 33.06 37.16  33.06  
  7 Tomo - C.A. van Boxmeer 35.19 39.91 35.19  
  8 Jin - A. Heijsteck 39.94  - 39.94   
  9 Appa - R. Snoei 33.00  33.00  
  10 Sunny - C.M. Raaijmakers 32.47  33.00  32.47  3
  11 Makoto - C. vd Looveren 34.37  36.11  34.37   
  12 Aiko - R. Hoekema 33.16  33.97  33.16   
  13 Reizo - F. Kleiss 34.47  storing baan 34.47   
  14 Sayomi - L. Jansen 30.94  30.41  30.41 
  15 Fuurin - Z.N. Burgwal 36.80  36.80   
  16 Botan - C.A. van Boxmeer 39.84  40.21  39.84   
  17 Maro - A. Heijsteck 39.25  38.06  38.06   
  18 Kiko - P. Postma 41.09  41.04  41.04   
  19 Oki - R. Snoei 48.12  52.03  48.12  
    325 meter        
Begin. > 15 mnd Shiba 20 Yoshi - A. Romp 38.51  38.51   
  21 Hoshi - R. Rijkhoff 38.22  36.22  38.22   
  22 Suzu - P. Postma Absent      
  23 Takeko - R. Snoei 30.75  30.25  30.25  1 
  24 Hikari - C.F. Kwok 36.41  33.56  33.56  
  25 Izumi - W. Saglam 41.50 41.50   
  26 Yuna - M. Harder 38.63  38.63   
  27 Happi - Y. Goosens absent       
  28 Suko - F. de Groot -    
  29 Awa - A. Ahmadi 33.17  35.40  33.17 
  30 Nikkei - P. Postma 38.09  38.09   
  31 Bello - C. de Jonge absent       
  32 Kenzo - M. Prins 49.25  32.97  32.97  2
  33 Zumi - I. Jansen 36.06  35.50  35.50   
    325 meter        
Begin. > 15 mnd Shikoku 34 Yuka - P. Cuijpers 31.03  - 31.03  2
  35 Yuka - C. Chan 30.16  33.50  30.16 
  36 Yuki - A. Hopster 36.94  36.94 
    325 meter        
Begin.> 15 mnd Akita 37 Malisj - M. Maassen    
  37a Yoshi - K. Hoogendoorn 33.04  31.22  33.04  1
  38 Yuna - T.A. Mehciz 47.50  47.09  47.09  2
             
    200 meter        
12 tot 15 mnd Shiba 39 Yume - A. Heijsteck 24.07 24.07 
  40 Dai - P. Postma absent       
  41 Kimi - B. Huynh 24.13  24.13 
             
    125 meter        
5 tot 12 mnd Shiba 42 Luca - R. van Rijn absent      
  43 Yasu - R. Kouwenhoven & Z.N. Burgwal 15.53  11.15  11.15  1
  44 Kenta - S. Rojas 15.06 13.15  13.15  2
             
5 tot 12 mnd AA 45 Yuki - G.A.M. Burgos 9.87  10.91  9.97  1
             
5 tot 12 mnd Akita 46 Suki - J. Slotemaker 10.51  9.28  9.28 
             
5 tot 12 mnd Shikoku 47 Yindi - K. Hoogedoorn 16.83  14.25  14.25 
             
    100 meter        
Veteranen race   Ichigo - Z.N. Burgwal       1
    Aiko - I. Jansen       2
    Sachi - A. Seppenwoolde       3